We offer fast delivery to Estonia, Finland , Latvia, and Lithuania, with an estimated delivery time of 3-5 days.

Mis on ORTHO PUZZLE?

Ortopeedilised, massaažimatid ja mängumatted.

Arendab peenmotoorikat ja arendab visuaalset mõtlemist. Võtab eesmärgiks lamejalad ja muud liiki jala deformatsioonid. Tugevdab immuunsüsteemi ja arendab värvinägemist. Parandab lapse üldteadmisi

Pinnad

Moodulid, mis simuleerivad looduslikke pindu, nagu korallid, võsa, loode, seedrikoonused, sõidurada jne. Lapse üldine areng (värvide tuvastamine, peenmotoorika, tunnetus, üldteadmised).

 

🌱 Kõige tähtsam on see, et meie vaibad on valmistatud keskkonnasõbralikust TPI materjalist, mitte PVC-st. Need on teie lapsele maksimaalselt ohutud, ei lõhna kummist ja säilitavad oma erksa värvi ja kvaliteedi isegi ajapikku, erinevalt PVC materjalist.

🤩 Oleme oma toote kvaliteedis nii kindlad, et pakume teile 30 päeva otsuse langetamiseks. Kui vaip teile ei sobi, tagastame teie raha!

Kõik ortho-puzzle tooted

Mis on ORTHO PUZZLE?

Mis on ortopeedilised matid? Statistika kohaselt kannatab 70 protsenti kooli lõpus olevatest lastest tasapinnaliste seisundite all, mis seejärel mõjutab negatiivselt nende tervist. Õige jalalaba kõverus kujuneb juba varases lapsepõlves, teatud lihaste mõjul, hetkel, kui laps kõnnib ebatasasel pinnal. Selleks, et see oleks võimalik tänapäevastes tingimustes, on välja töötatud ORTHO PUZZLE ortopeedilised matid. Kui lapsed harjutavad regulaarselt mattidel, kujunevad nende jalad korrektselt iseseisvalt

Ortho-puzzle

Arendab peenmotoorikat ja arendab visuaalset mõtlemist

Võtab eesmärgiks lamejalad ja muud liiki jala deformatsioonid
Tugevdab immuunsüsteemi ja arendab värvinägemist
Parandab lapse üldteadmisi
0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühi